collapse collapse

Sizin İçin Seçtiklerimiz

*  Kullanıcı Bilgisi

 
 
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

* Kim çevrimiçi

  • Dot Ziyaretçi: 1
  • Dot Gizli: 0
  • Dot Üye: 0

There aren't any users online.

* Arama


fulltorent
Şubat 04, 2020, 09:08:19 ÖÖ Gönderen: fulltorent
Views: 426 | Comments: 0


Çukur 86. Bölüm indir
Çukur 3. Sezon 19. Bölüm indir, nefesleri kesen yeni bölümü ile Show TV ekranlarında her pazartesi olduğu gibi bu haftada izleyenleri ile buluştu. Dizinin bu haftaki bölümünde Babasının katilinin peşinden koşmaya devam eden Vartolu en sonunda onun katili olan Yamaç ile karşı karşıya gelir. Yamaç’ı konuştumak için onunla beraber bir süpriz yolculuğa çıkan Vartolu aynı zamanda Çukur hakkında düşündüğü planları devreye sokmak için Medet’ten yardım ister. Diğer tarafta Çağatay ise Yamaç ile ilgili düşündüğü şüpheli şeyler sonucunda Mahsun’u zor duruma sokar. Bu durumda Mahsun ise Yamaç’ı ele vermemek için elinden gelen herşeyi yapacaktır. Sizlerde Çukur 86. Bölüm‘ü izlemek istiyorsanız o zaman hemen sitemizin dizi indir katagorisini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Sizlerde bu diziyi kaçırdıysanız yada izlemediyseniz eğer hemen sitemizin güvenli indirme bağlantılarına tıklayarak diziyi indirebilir ve izleyebilirsiniz.


fulltorent
Şubat 04, 2020, 08:50:41 ÖÖ Gönderen: fulltorent
Views: 187 | Comments: 0
“TÜRKÇE DUBLAJ (Line)”
Floria Sigismondi'nin yönetmenliğini yaptığı gizem gerilim tarzındaki filmin açılış sahnesinde Fairchild Sitesinde yaşayan öğretmen Bayan Jessel panikle arabasından çıkar ve dengesiz görünümlü bir adam tarafından saldırıya uğrar. Bir süre sonra Kate Mandell, Bayan Jessel'in ortadan kaybolmasından sonra yedi yaşındaki Flora Fairchild'in yönetimine geçmek için öğretmen olarak işini bırakır. Ayrılmadan önce sanrılardan muzdarip olduğu için zihinsel bir kurumda yaşayan annesini ziyaret eder. Fairchild Malikanesine vardığında Kate, bakıcı Bayan Grose tarafından Flora'nın ebeveynlerinin evin kapısı dışındaki bir trafik kazasında öldüğüne tanık olduğu ve "özel bir durum" olduğu konusunda bilgilendirilir. Kate, Bayan Jessel'in yaptığı gibi veda etmeden onu terk edeceğinden korktuğunu itiraf eder ve Kate bunu yapmayacağına *** verir. O gece Kate, Doğu Kanadında Flora'nın daha önce göstermeyi reddettiği bir olayı araştırır. Orada, Flora'nın yatılı okuldan olan kardeşi Miles ile karşılaşır. Neden geri döndüğü konusundan kaçınmasına rağmen, ertesi gün Kate okul müdüründen bir çağrı alır ve bu da Miles'ın başka bir çocuğu boğduktan sonra kovulduğunu bildirir. Daha sonra Kate geceleri garip olayların olduğunu fark etmeye başlar ve bu yüzden uyuduğunda ışıklarını açık tutmaya karar verir.


fulltorent
Şubat 04, 2020, 08:47:48 ÖÖ Gönderen: fulltorent
Views: 242 | Comments: 0

“ORJİNAL TÜRKÇE DUBLAJ”

İMDB Puanı: 7,3

"Son yılların en iyi korku filmi olarak anılan “AYİN / HEREDITARY”, Graham ailesinin tüyler ürpertici hikayesine odaklanıyor."

Ailenin en yaşlı üyesi esrarengiz anneanne Ellen’ın ölümü sonrası kızı Annie (Toni Collette), soyağaçlarının uğursuz ve korkunç detaylarını keşfetmeye başlar. Aile üyeleri ardı ardına meşum olaylar yaşamaktadır ve kendilerine miras kalmış bu lanetten kurtulmaya çalıştıkça, kaçınılmaz sona biraz daha yaklaştıklarını fark ederler.


fulltorent
Şubat 04, 2020, 08:42:54 ÖÖ Gönderen: fulltorent
Views: 211 | Comments: 0

“ORJİNAL 6 KANAL TÜRKÇE DUBLAJ”
Amerikan deniz komandosu ekibi, bilim insanlarının esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolduğu bir araştırma merkezindeki çok gizli bir göreve gider.

fulltorent
Şubat 03, 2020, 11:41:30 ÖS Gönderen: fulltorent
Views: 557 | Comments: 2
Türkçe Dublaj Tek Link Torrent HD Hızlı İndir

Gotham şehrinin isli sokaklarında yürürken; bölünme ve hoşnutsuzluğun düşmanca bir yer hâline getirdiği şehrin, üzeri grafitilerle dolu toplu taşıtlarına binerken, Arthur Fleck yüzünde iki maskeyle dolaşır. Bunlardan birincisi gündüz işi için yüzüne çizdiği palyaço suratıdır. Diğeri ise asla silip çıkaramayacağı bir maskedir: Bu, çevresindeki dünyanın bir parçası gibi hissetmek için ortaya koyduğu boş çabayı yansıtan bir maskedir; hayatı tekrar tekrar yerle bir edilmiş, yanlış anlaşılmış bir adamı gizleme çabasıdır. Babasız büyüyen Arthur’ın annesi kırılgan bir kadındır ve belki de Arthur’ın en iyi arkadaşıdır. Annesi onu “Mutlu/Happy” takma adıyla çağırır; bu lakap Arthur’ın yüzüne içindeki yürek acısını gizleyen bir gülümseme yayar. Fakat, sokakta ergenlerin zorbalığına, metroda takım elbiselilerin sataşmalarına ya da işteki diğer palyaçoların şakalarına maruz kaldığında, topluma aykırı bu adam çevresindeki herkesle gitgide daha da uyumsuz hâle gelir.

fulltorent
Şubat 03, 2020, 11:38:04 ÖS Gönderen: fulltorent
Views: 191 | Comments: 0
“ORJİNAL TÜRKÇE DUBLAJ”
Soldaki Son Ev filminin yönetmeninden yepyeni bir psikolojik gerilim filmi. Tom 12 yaşındayken abisinin işlediği cinayete yardım ettiği için 20 yıl hapis cezası almıştır. Bu cezanın son evresi 30 günlük ev hapsine dönünce büyüdüğü eve götürülür. Tom aslında masum olduğu bu olayın psikolojik travmasını atlatmaya çalışırken aslında bilmediği sırlar ile de yüzleşmek zorunda kalacaktır.


fulltorent
Şubat 03, 2020, 06:17:21 ÖS Gönderen: fulltorent
Views: 315 | Comments: 0


“ORJİNAL TÜRKÇE DUBLAJ”

Aradan geçen çok ama çok uzun yılların ardından bir zamanların sevilen serisi Critters filmi beşincisi ile bir TV filmi olarak 13 Temmuz günü yayınlanmıştır. Tekrar ortaya çıkan bu yaratıklarla mücadele etmek için henüz 20 yaşında olan Drea ve arkadaşları bir araya gelecektir…
Pages: 1 ... 144 145 [146] 147

* Takvim

Ocak 2021
Paz Pzt Sal Çar Per Cum Cmt
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
[17] 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

No calendar events were found.

* Liste