collapse collapse

Sizin İçin Seçtiklerimiz

*  Kullanıcı Bilgisi

 
 
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

* Kim çevrimiçi

  • Dot Ziyaretçi: 1
  • Dot Gizli: 0
  • Dot Üye: 3
  • Dot Çevrimiçi Üyeler:

* Arama


fulltorent
Şubat 04, 2020, 09:37:58 ÖÖ Gönderen: fulltorent
Views: 188 | Comments: 0


Sir David Attenborough'un anlatıcısı olduğu, ödüllü dizi Planet Earth'ün yaratıcılarının imzasını taşıyan bu sekiz bölümlük dizi, doğal dünyamızın eşsiz ve değerli mucizelerini keşfe çıkacak. "Our Planet", Dünya Doğayı Koruma Vakfı ile birlikte hazırlandı. Çarpıcı çekimleri ve teknolojiyi, daha önce hiç filme alınmamış benzersiz bir bakış açışıyla bir araya getiren belgeselin merkezinde, gezegenin geriye kalan vahşi yaşam alanları ve burada yaşayan hayvanlar var.

Dünyanın tüm kıtalarına yayılan 50 ülkede, 600'ün üzerinde ekip üyesinin üç bin beş yüz günden uzun bir süre boyunca çekim yapması sonucunda dört yılda tamamlanan bu iddialı proje, Kuzey Kutbu'nun uzak ve vahşi doğasından okyanusların gizemli derinliklerine, Afrika'nın uçsuz bucaksız topraklarından Güney Amerika'nın çeşitli türleri barındıran ormanlarına kadar dünyanın dört bir yanındaki zengin habitat çeşitliliğine odaklanacak.


fulltorent
Şubat 04, 2020, 09:30:49 ÖÖ Gönderen: fulltorent
Views: 1323 | Comments: 21


Adanalı çete lideri Savaş, yanında yakın dostları Cihat ve Azad’la, yaşadığı gayrimeşru hayatı geride bırakıp yeni kimlikleriyle İzmir’e yerleşmiş ve bir oto yıkamacı açmışlardır. Adana’da işlerin ve mahallenin başında bıraktıkları Cengolar, hatırı sayılır ağabeyler olma yolunda ilerlemektedirler. Savaşlar gayrimeşru hayata geri dönmemeye ve ellerine silah almadan yaşamaya kararlıdırlar. Ta ki küçük kız çocuğu, Melek, bir otel odasında annesini organları alınmış, ölmek üzere iken bulup, bunu yapan kötü adamlar tarafından taciz girişimine uğrayıp, peşindeki adamlardan kaçıp oto yıkamaya, Savaş ve dostlarının yanına sığınana dek.


fulltorent
Şubat 04, 2020, 09:27:06 ÖÖ Gönderen: fulltorent
Views: 10215 | Comments: 249


Baba Parası, Selçuk Aydemir'in hem yönettiği hem senaryosunu kaleme aldığı, başrollerini Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in paylaştığı Türk yapımı komedi filmi.


fulltorent
Şubat 04, 2020, 09:23:19 ÖÖ Gönderen: fulltorent
Views: 8152 | Comments: 147


Karakomik Filmler, Cem Yılmaz'ın iki film birden konseptli, 2 Arada ve Kaçamak isimli iki orta metraj'dan oluşan Türk yapımı komedi filmleri. 2 Arada filminde Cem Yılmaz.

fulltorent
Şubat 04, 2020, 09:08:19 ÖÖ Gönderen: fulltorent
Views: 285 | Comments: 0


Çukur 86. Bölüm indir
Çukur 3. Sezon 19. Bölüm indir, nefesleri kesen yeni bölümü ile Show TV ekranlarında her pazartesi olduğu gibi bu haftada izleyenleri ile buluştu. Dizinin bu haftaki bölümünde Babasının katilinin peşinden koşmaya devam eden Vartolu en sonunda onun katili olan Yamaç ile karşı karşıya gelir. Yamaç’ı konuştumak için onunla beraber bir süpriz yolculuğa çıkan Vartolu aynı zamanda Çukur hakkında düşündüğü planları devreye sokmak için Medet’ten yardım ister. Diğer tarafta Çağatay ise Yamaç ile ilgili düşündüğü şüpheli şeyler sonucunda Mahsun’u zor duruma sokar. Bu durumda Mahsun ise Yamaç’ı ele vermemek için elinden gelen herşeyi yapacaktır. Sizlerde Çukur 86. Bölüm‘ü izlemek istiyorsanız o zaman hemen sitemizin dizi indir katagorisini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Sizlerde bu diziyi kaçırdıysanız yada izlemediyseniz eğer hemen sitemizin güvenli indirme bağlantılarına tıklayarak diziyi indirebilir ve izleyebilirsiniz.


fulltorent
Şubat 04, 2020, 08:50:41 ÖÖ Gönderen: fulltorent
Views: 143 | Comments: 0
“TÜRKÇE DUBLAJ (Line)”
Floria Sigismondi'nin yönetmenliğini yaptığı gizem gerilim tarzındaki filmin açılış sahnesinde Fairchild Sitesinde yaşayan öğretmen Bayan Jessel panikle arabasından çıkar ve dengesiz görünümlü bir adam tarafından saldırıya uğrar. Bir süre sonra Kate Mandell, Bayan Jessel'in ortadan kaybolmasından sonra yedi yaşındaki Flora Fairchild'in yönetimine geçmek için öğretmen olarak işini bırakır. Ayrılmadan önce sanrılardan muzdarip olduğu için zihinsel bir kurumda yaşayan annesini ziyaret eder. Fairchild Malikanesine vardığında Kate, bakıcı Bayan Grose tarafından Flora'nın ebeveynlerinin evin kapısı dışındaki bir trafik kazasında öldüğüne tanık olduğu ve "özel bir durum" olduğu konusunda bilgilendirilir. Kate, Bayan Jessel'in yaptığı gibi veda etmeden onu terk edeceğinden korktuğunu itiraf eder ve Kate bunu yapmayacağına *** verir. O gece Kate, Doğu Kanadında Flora'nın daha önce göstermeyi reddettiği bir olayı araştırır. Orada, Flora'nın yatılı okuldan olan kardeşi Miles ile karşılaşır. Neden geri döndüğü konusundan kaçınmasına rağmen, ertesi gün Kate okul müdüründen bir çağrı alır ve bu da Miles'ın başka bir çocuğu boğduktan sonra kovulduğunu bildirir. Daha sonra Kate geceleri garip olayların olduğunu fark etmeye başlar ve bu yüzden uyuduğunda ışıklarını açık tutmaya karar verir.


fulltorent
Şubat 04, 2020, 08:47:48 ÖÖ Gönderen: fulltorent
Views: 185 | Comments: 0

“ORJİNAL TÜRKÇE DUBLAJ”

İMDB Puanı: 7,3

"Son yılların en iyi korku filmi olarak anılan “AYİN / HEREDITARY”, Graham ailesinin tüyler ürpertici hikayesine odaklanıyor."

Ailenin en yaşlı üyesi esrarengiz anneanne Ellen’ın ölümü sonrası kızı Annie (Toni Collette), soyağaçlarının uğursuz ve korkunç detaylarını keşfetmeye başlar. Aile üyeleri ardı ardına meşum olaylar yaşamaktadır ve kendilerine miras kalmış bu lanetten kurtulmaya çalıştıkça, kaçınılmaz sona biraz daha yaklaştıklarını fark ederler.


Pages: 1 ... 127 128 [129] 130

* Takvim

Eylül 2020
Paz Pzt Sal Çar Per Cum Cmt
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 [23] 24 25 26
27 28 29 30

No calendar events were found.

* Liste