Film indir Torrrent Dizi indir Torrent Oyun İndir -Fulltorent Film Dizi Program

Haberler:

Gönderen Konu: Sniper Ghost Warrior 3 [CPY] - FULL - Torrent Oyun indir - Zamunda Download - PC  (Okunma sayısı 1889 defa)

Çevrimdışı kumgibi07

  • YÖNETİCİ
  • General
  • ****
  • İleti: 374
Bu son teknoloji modern askeri shooter oyunu ile düşman hatlarının ötesine geç. Rusya sınırındaki, Georgia’da düşman hatlarının ötesine bırakılmış bir Amerikan keskin nişancısını oyna. Kendi seçimlerin doğrultusunda bu acımasız açık dünyada görevleri başar.

Bir Sniper ol: Düşmanlarına uzak menzilden saldır. Dürbün irtifasını, nefes kontrolünü, rüzgar hızını ve yönünü hesaba kat ve silahını ve mermini seç.

Bir Ghost ol: Düşmanlarını bir gölge gibi takip et ve onları sessizce çeşitli şekillerde alt et. İnsansız hava aracı ile keşif ve dikey navigasyon gibi gelişmiş gizlenme oyunu tekniklerini kullan.

Bir Warrior ol: Kişisel oyun tarzına ve görevlerin ihtiyacına göre modifiye edebileceğin geniş bir yelpazedeki gelişmiş silahlara sahip ol. Piyade tüfeklerine, pompalı tüfeklere, otomatik silahlara ve hatta patlayıcılara sahip ol.

Üçü Birden Ol: Rusya sınırındaki, Georgia’da düşman hatlarının ötesine bırakılmış bir Amerikan keskin nişancısısın. Acımasız savaş lordları bütün bölgenin kontrolünü elinde tutuyor ve ülkenin kaosa sürüklenmesini engellemek senin omuzlarına düşüyor.

Dinamik hava durumu, gece/gündüz döngüsü ile oynayacağın oyun tarzına ve vereceğin kararlara etki edecek geniş bir açık dünyayı keşfet. Sniper Ghost Warrior 3, sivil savaşın kanlı girdabına kapılmış bir vatanın, kardeşlik, inanç ve ihanete dayanan hikayesini anlatıyor.


Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 (Sadece 64 bit!)

İşlemci:  i3 3240 3.4 GHz / AMD FX-6350 3.9 GHz

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı:  NVIDIA GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB

DirectX: Version 11

Boş Alan: 60 GB boş alan   

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 (Sadece 64 bit!)

İşlemci:  AMD FX 8350 Wraith / Intel Core i7 4790

Bellek: 16 GB RAM

Ekran Kartı:  AMD Radeon™ RX 480 4GB / NVIDIA GeForce(R) GTX 1060 3GB

DirectX: Version 11

Boş Alan: 60 GB boş alan   


YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ .
PAYLAŞARAK DESTEK OLABILIRSINIZ.
UYE OLUNUZ .